Juniori Rijeke u deset minuta osigurali tri boda protiv Dragovoljca

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Hrvatski dragovoljac 4:1 u utakmici 14. kola Prve HNL.

Rijeka je dominirala kroz utakmicu, riješivši pitanje pobjednika već u prvih deset minuta utakmice.

U četvrtoj minuti Vuk je tražio prostor, uspio je pucati, a lopta je pogodila braniča Hrvatskog dragovoljca i promijenila smjer, te završila u mreži.

U šestoj minuti već je bilo 0:2, nakon akcije po boku, Braut je ubacio, a Zrilić poentirao.

U desetoj minuti Rijeka je zaključila odlično otvaranje, Brekalo je bio strijelac za visokih 0:3.

Kako je vrijeme odmicalo sve je bilo teže igrati po blatnjavom terenu, Rijeka je četvrti pogodak postigla u 72. minuti. Omerović je ubacio, a Zrilić drugi put zatresao mrežu (0:4) iskupivši se za promašaje protiv  Varaždina tijekom tjedna.

Hrvatski dragovoljac uspio je do kraja utakmice smanjiti golom Ajdinija u 81. minuti.