Nogometaši Rijeke ponovno posrnuli, ovog puta bodove uzeo Slaven Belupo

Slaven Belupo i Rijeka su u Koprivnici odigrali posljednju utakmicu 14. kola SuperSport HNL-a.  Slaven je s 2:1 slavio golovima Hoxhe (45.) i Krstanovića (80.). Za Rijeku je zabio Vučkić (49.)

U prvih 45 minuta gledali smo jako loš nogomet bez ijedne šanse na obje strane, a onda je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Slaven poveo spektakularnim golom Hoxhe. Bio je to možda i najljepši gol sezone. Krstanović je donio loptu na polovicu Rijeke, dodao je na lijevu stranu Hoxhi, a ovaj s 20-ak metara desnom nogom pogađa suprotne rašlje golmana Labrovića.

S tih 1:0 se otišlo na odmor, a u nastavku je Rijeka odmah pokazala da se želi vratiti kući neporažena. Gosti su izjednačili golom Vučkića nakon lijepe asistencije Alvareza. Igrač Rijeke je izbjegao zaleđe i krasno matirao golmana Slavena za 1:1.

U 79. minuti ključan trenutak. Alvarez je u izglednoj šansi povukao s leđa Marija Marinu. Čulina je dosudio penal i pokazao crveni karton igraču Rijeke, a Krstanović je s 11 metara bio precizan i zabio je svoj 119. gol u HNL-u. Zanimljivo, lopta je prošla kroz mrežu Labrovića nakon šuta Krstanovića. S ova tri boda Slaven je stigao na samo bod od trećeg Osijeka, javlja Index.

Rijeka Plus obavijesti

25.01.2023.
Od četvrtka, 26. siječnja 2023. godine bit će zatvoren istočni ulaz / izlaz na parkiralište Delta zbog radova na uvođenju novog sustava naplate. Previđeno trajanje radova je minimalno 7 dana, ovisno o vremenskim prilikama.