Primorje domaćin finala Regionalne lige

Vaterpolisti riječkog Primorja u posljednjih sedam dana imali su prilično naporan ritam. Nakon gostovanja u Dubrovniku gdje su poraženi od Juga morali su zbog orkanske bure autobusom putovati u Beograd na utakmicu Lige prvaka protiv Crvene zvezde u kojoj su tijesno slavili, a ove srijede na Kantridi su imali novi test protiv Juga.

Riječani su remizilira s gostima iz Dubrovnika, ali time su zadržali svoje prvo mjesto na ljestvici dva kola prije kraja ovog dijela natjecanja Triglav Regionalne lige. Zahvaljujući tom rezultatu izborili su domaćinstvo finala natjecanja koje će se tako u Rijeci održati 03 . i 04. travnja ove godine.

Utakmica protiv Juga igrala se pred približno 800 gledatelja i krenuli su Riječani relativno dobro, nakon prve četvrtine vodili su s 2:1, dok se na poluvrijeme ipak išlo s neriješenih 2:2. U trećoj četvrtini Primorje igra odlično i slavi u tom dijelu utakmice s 2:0, ali tu prednost nažalost nisu uspjeli zadržati u posljednjoj dionici susreta s Jugom, već su čak i remi morali spašavati u zadnjih pola minute kad je za konačnih 6:6 zabio Muslim.

Primorje Erste banka – Jug Croatia osiguranje 6:6 (2:1, 0:1, 2:0, 2:4)

Primorje Erste banka:Vićan (9 obrana), Burić, Radu 1, Krapić 1, Peroš, Sukno 1, Muslim 2, Vrlić, Mudražija, Elez, Šetka 1, Garcia, Lazović, Buljubašić. Trener: Ivan Asić.

Jug Croatia osiguranje:Bijač (12 obrana), Macan, Bošković, Janović 3 (1), Younger 1, Fatović, Marković, Bušlje, Visković, Dobud 1, Bicari, Obradović 1, Popadić, Ivanković. Trener: Vjekoslav Kobešćak.

Igrač više: Primorje EB 15/6, Jug CO 10/2
Peterci: Primorje EB 1/0, Jug CO 1/1
Tri isključenja: Bošković (21′)
Isključenje s pravom zamjene: Dobud (23′)