Rijeka bez problema protiv Hajduka

8.500 ljudi stiglo je u srijedu poslijepodne po lijepom vremenu na Kantridu kako bi pogledali uživo utakmicu između Rijeke i Hajduka koja se trebala odigrati još ranije ovog mjeseca.

122. po redu Jadranski prvenstveni derbi donio je Rijeci nova tri boda zahvaljujući golovima na samom početku utakmice.

Tek što je započela druga minuta utakmice rezultat na semaforu se mijenjao u Rijekinu korist. Anas Sharbini odigrao je za Vedrana Jugovića koji se odlično snašao, iščeprkao jednu loptu u kaznenom prostoru i poentirao za 1:0!

U 13. minuti dolazi do povećanja vodstva. Riječki napadač Bekim Balaj potegnuo je s ruba kaznenog prostora i lopta je od vratnice završila u golu.

Domaćini su nastavili s odličnom igrom, navijači na Kantridi ponovno su slavili u 64. minuti kad je Sharbini poslao loptu u gol, ali sudac je koji trenutak prije toga ipak svirao “igranje rukom”, pa je taj gol poništen, ali zato je onaj postignut u 84. minuti priznat.

Tada se još jednom u listu strijelaca upisao Jugović. Josip Mišić pucao je s ruba kaznenog prostora, a zatim je lopta došla do Jugovića koji je postigao drugi gol na utakmici i time postavio konačni rezultat.

Rijeka – Hajduk 3:0