Povežite se s nama

Mozaik

U rasprodanom Palachu započeo 40. Ri Rock, a najboljima su podijeljene i nagrade

Objavljeno

na




U rasprodanom Palachu jučer je održan prvi od četiri dana 40. Ri Rocka, na kojem su nastupila značajna imena riječke scene: Denis & Denis, Termiti, Bajo svira Fit i Keops, a pod voditeljskom palicom Šajete koji je također i zasvirao uz svoj bend Yars.

Osim nastupa za pamćenje, jučerašnja je večer bila posebna i po dodjeli Ri Rock kipića u čak devet kategorija. U nastavku donosimo listu kategorija za nagradu Ri Rock kipić te popis nominiranih i pobjednika.

9. Kategorija – Bend koji najbolje predstavlja Rijeku

  • Let3
  • Jonathan
  • Urban&4

Pobjednik: Let3

8. Kategorija – Legenda Ri Rock scene – Nagrada glazbeniku za životno djelo

  • Zoff iz benda Grupa GRČ
  • Mrle iz benda Let 3
  • Valter Kocijančić iz benda Parafi

Pobjednik: Zoff iz benda Grupa GRČ

7. Kategorija – Najbolji spot demo benda i redatelj

  • Sunshine Madness – Raindrop shadows
  • MBurns – In The Eyes Of The Damned
  • The Siids – Giving Myself To You
  • Stephany Stefan – Binary Philosophy
  • Flip Flop Fatality – Brother in chains

Pobjednik: Sunshine Madness – Raindrop shadows

6. Kategorija – Najbolji art-cover albuma i dizajner

  • Žulj – Resetiraj Civilizaciju
  • Uma Thurman – I am the High Fucking Priestess
  • Speedclaw – Beast in the Mis
  • MBurns – More to life than This
  • Sunshine Madness – Between the skies

Pobjednik: Sunshine Madness – Between the skies

5. Kategorija – Najbolji T-shirt art i dizajner

  • Monox
  • Uma Thurman
  • Zenoth
  • Flip Flop Fatality
  • Po’ Metra Crijeva

Pobjednik: Zenoth, All Things Rotten

4. Kategorija – Singl 2018

  • Speedclaw – Beast in the mist
  • The Black Room – Eye For An Eye
  • Stephany Stefan – Binary Philosophy
  • Silk Milk – AmperKat
  • Grapevine Babies – Your Love is Gone

Pobjednik: Grapevine Babies – Your Love is Gone

3. Kategorija – RIJEČKA GiRica – Najperspektivniji mladi riječki demo bend (u posljednje 2 godine)

  • Fanaa
  • Omnivore
  • The Siids
  • Burning Bush
  • Žulj

Pobjednik: The Siids

2. Kategorija – Demo album (posljednje 3 godine)

  • Speeclaw – The beast in the mist (EP)
  • Krešo i Kisele Kiše – U potrazi za bijelim zecom
  • The Black Room – In This Town Lies a City
  • Sunshine Madness – Between the skies
  • Grapevine Babies – Funkle Ben’s Sex Potion (EP)

Pobjednik: The Black Room – In This Town Lies a City

  1. Kategorija – Demo bend desetljeća
  • Krešo i Kisele Kiše
  • Speedclaw
  • The Black Room
  • Po’ Metra Crijeva
  • Grapevine Babies

Pobjednik: Krešo i Kisele Kiše

Tri glavna pobjednika osvojili su i bogate nagrade – 30 sati snimanja i mastering u Studiu Palach, mjesec dana besplatne probe u Music Boxu i poklon bon za kupnju glazbene opreme u Art of Music trgovinama koje zajednički daruju Udruga Ri Rock i Art of Music.

Proslava važne obljetnice Ri Rock festivala nastavlja se već danas, 8.12. u OKC Palach gdje će se pružiti prilika prijavljenim mladim bendovima da nastupe uz podršku bendova One Piece Puzzle, Mandrili i Iz@ Medošević i Borgie. Nastupit će demo bendovi Nelaay, Zenoth, Fanaa, Media Effect, Mamut i Chronic Disease.

Karata za današnji dan još uvijek ima, a mogu se kupiti večeras na ulazu u Palach ili online putem sustava Entrio. Cijena ulaznice je 45 kuna.

Marketing
Marketing
Marketing

Facebook

Instagram