Uvjerljiva pobjeda Zameta protiv Marina Kaštele

Zamet je u 19. kolu Premijer lige rukometaša slavio protiv Marina Kaštele rezultatom 36:24.

Početkom utakmice gosti pružaju otpor i u 5. minuti rezultat je 4:4. Nakon početnog ispitavanja snaga Zamet preuzima inicijativu i serijom od 4:0, uz 2 pogotka Valkovića, povećava prednost. Do poluvremena prednost raste i na poluvrijeme se odlazi sa 6 golova prednosti za Zamet. Početkom drugog poluvremena Marina Kaštela smanjuje prednost, ali Zamet ubacuje u veću brzinu i odličnom igrom povećava prednost.

Do kraja susreta, uz 5 pogodaka Valkovića, Mrakovčića i Černeke te po 4 Stipčića i Kovačevića, Zamet dolazi do rutinirane pobjede ukupnim rezultatom od 36:24. U slijedećem kolu rukometaše Zameta očekuje gostovanje u Karlovcu.