Povežite se s nama

Vijesti

U Rijeci pokrenut AlphaMedic – prva hrvatska walk-in klinika za akutnu medicinu

Objavljeno

na



Pristup brzoj medicinskoj pomoći bez najave te podrška osobnog medicinskog asistenta 0-24h putem komunikacijskih kanala i dolaska na lokaciju odsad su dostupni u Rijeci putem klinike AlphaMedic. Riječ je o jedinstvenoj zdravstvenoj ustanovi na ovom području, specijaliziranoj za walk-in i concierge usluge, čijem su otvorenju sinoć prisustvovali deseci zdravstvenih stručnjaka i poznatih lica primorsko-goranske regije.

Multidisciplinarni stručni tim klinike s višegodišnjim iskustvom rada u hitnoj službi, ultrazvučnoj dijagnostici te dijagnostičko-laboratorijskoj obradi predvodi nagrađivana specijalistica hitne medicine doc. dr. sc. Ivana Žitinić, dr. med., ujedno i predavačica na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci. 

„Naš cilj je postaviti nove standarde u pružanju zdravstvenih usluga i vjerujem kako smo to zahvaljujući dostupnoj brzoj medicinskoj pomoći bez najave, ali i podršci osobnog medicinskog asistenta 24 sata dnevno to već i omogućili, kako za 300 tisuća ljudi u ovom riječkom području, tako i za više milijuna turista koji svake godine gravitiraju našem kraju. Ponosna sam što je upravo Rijeka još jednom pokretač velikih iskoraka u kvaliteti i dostupnosti zdravstvene skrbi, te što AlphaMedic postaje pouzdan partner u brizi o zdravlju naših građana“, istaknula je doc. dr. sc. Ivana Žitinić, direktorica i osnivačica AlphaMedic Klinike.

AlphaMedic pruža inovativan spoj brze medicinske pomoći bez naručivanja i podršku 0-24h što će značajno unaprijediti zdravstvene usluge i fokusiranu zdravstvenu skrb koja odgovara na specifične zahtjeve i ritam modernog života, u potpunosti se prilagođavajući individualnim zdravstvenim potrebama, ističu iz klinike. Dodatnu podršku zdravstvenoj skrbi sugrađana pozdravio je i gradonačelnik Rijeke Marko Filipović.

„Sjajno je danas biti ovdje, dr. Ivani želim puno sreće u daljnjem radu, stvarno se odlučila na hrabar potez. Izuzetno sam ponosan što je upravo u Rijeci otvorena prva hrvatska walk-in klinika za akutnu medicinu“, izjavio je gradonačelnik Filipović.

Opremljena najsuvremenijom i visokokvalitetnom medicinskom opremom, u 65 m2 u Zametskoj ulici klinika osigurava pristup sveobuhvatnoj i efikasnoj medicinskoj usluzi u vidu brze dijagnoze i hitne terapije, bilo u prostorijama klinike i prilikom kućne posjete. Posebnost su i video konzultacije unutar i van radnog vremena te dostava lijekova izravno do kućnog praga. Osim brze medicinske podrške, AlphaMedic pacijentima nudi i inovativne nekirurške tretmane, brze testove za akutna stanja te široku ponudu laboratorijskih usluga namijenjenih pravovremenoj i preciznoj dijagnostici medicinskih stanja.

Klinika donosi i revoluciju u njezi i očuvanju zdravlja ponudom personaliziranih vitaminskih infuzija, tretmana za jačanje imuniteta i intravenskih koktela protiv starenja i mamurluka, kakve sve više koriste osobe s intenzivnim svakodnevnim životnim ritmom.

Drago mi je da napokon u Rijeci imam mogućnost koristiti usluge AlphaMedic klinike kod drage dr. Ivane, pogotovo vitaminskih infuzija koje me vraćaju u život usred napornog rasporeda i čestih putovanja,  komentirao je Damir Kedžo i poželio doktorici i cijelom timu puno uspjeha u daljnjem radu. 

Na otvaranju su podršku svojim dolaskom iskazali i gradonačelnik Grada Opatije Fernando Kirigin, načelnik općine Matulji Vedran Kinkela, pjevač Damir Kedžo te svjetski prvak u windsurfu Enriccco Marotti.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže