Kapetan Rijeke Martin Zlomislić gostovao je u emisiji Radio Rijeke Pod stijenama Kantride. Osvrnuo se na subotnju utakmicu u kojoj je Rijeka na Rujevici remizirala s Lokomotivom.
Sport
Zlomislić o remiju s Lokomotivom: Lopta nije htjela u gol
“Očekivali smo tri boda i htjeli smo ih uzeti pogotovo radi lošeg ulaska u sezonu, ali nekad jednostavno ne možeš pobijediti i moraš nastaviti dalje. Ništa strašno se nije dogodilo, idemo dalje i probati popraviti ovaj ulazak u sezonu”, rekao je Zlomislić.
U prvom poluvremenu Lokomotiva je imala bolje akcije, ali je Rijeka povela, a u drugom dijelu bilo je sjajnih prilika Rijeke, a gol su postigli Lokosi za konačni remi na kraju.
“Uspjeli smo zabiti iz prekida, vodiš 1:0, stvaraš šanse, treba ti gol za 2:0 da prelomiš utakmicu, nismo ga zabili i onda iz jedne obične duge lopte, iz slobodnog udarca s njihove polovice, primiš gol. Poslije pokušavaš zabiti gol i pobijediti, ali lopta jednostavno ne želi ući”, izjavio je riječki kapetan.
“Mi smo bili ekipa koja je primala jako malo golova, prošle godine smo sedam primljenih golova imali na polovini sezone. To je sigurno podatak koji zabrinjava, nije dobro i to moramo popraviti i reagirati puno bolje u obrani, biti koncentrirani. Moramo raditi na tome, vidjet ćemo, došao je novi trener, vidjet ćemo što budućnost nosi”, istaknuo je golman Rijeke
Dotaknuo se i novog trenera, Victora Sancheza:
“On je trener koji ima i bogato igračko i trenersko iskustvo, tako da nam puno toga može donijeti i prenijeti. Premalo je tu, odradili smo dva treninga, teško je odmah pohvatati sve njegove zamisli. Mijenja se koncept igre, sigurno će trebati vremena, ali za njega mogu reći da je veliki profesionalac i dobar čovjek. Vidi se da ima znanje i uz malo vremena napravit će odličan rezultat”, izjavio je kapetan Rijeke.
S Martinom Zlomislićem razgovarao je Robert Ferlin, a cijeli razgovor možete poslušati ovdje.









