Povežite se s nama

Vijesti - Rijeka

Veliki odaziv Riječana na prosvjed zbog pritvaranja Matka Škalamere

Objavljeno

na




Klub navijača Armada u srijedu navečer održao je najavljenu prosvjednu povorku i skup ispred riječkog zatvora kako bi iskazali svoje nezadovoljstvo tretmanom koji posljednjih dana ima njihov član, ali i HGSS-ovac Matko Škalamera zbog sumnje u fizički napad na Dobrivoja Arsića u Viškovu.

Škalamera je danas oko 14:30 sati pušten na slobodu poslije četiri dana provedena u pritvoru, ali Armada je prosvjed ipak održala kako bi upozorila da se ovakva situacija svakome može dogoditi, odnosno tretman kod pravosudnih i ostalih nadležnih organa.

Odaziv Riječana bio je vrlo velik, građani su istaknuli brojne natpise, a dvije kolone, jedna s Mosta branitelja i druga s Riječkih stepenica spojile su se ispred zatvora.

“Svi smo ovdje da podržimo pravdu za Matka i sve buduće Škalemere za budućnosti, da se više ne događa medijski linč, huškačko novinarstvo. Sud neka odredi ako je netko kriv. Ne smije se nitko zatvarati bez veze. Živimo u gradu za kojeg i dalje tvrdimo da je najljepši i najtolerantniji, a sad nas ima sa svih strana. Mi kao Armada smo organizirali ovaj skup, jer svatko može biti na Matkovom mjestu. Volite ovaj grad i budite ponosni što živite u njemu”, poručio je predsjednik KN Armada, Dejan Božić, uz veliku potporu okupljenih.

Nakon kraćih govora uslijedila je bakljada uz gromoglasne povike “Ovo je Rijeka!”

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže