Povežite se s nama

Vijesti - Rijeka

Autobus s poljskim hodočasnicima na Trsatu ispustio fekalije, Čistoća je brzo reagirala

Objavljeno

na




Na Trsatu se u nedjelju, 7. rujna, dogodila neuobičajena situacija kada je autobus s poljskim registracijskim oznakama, koji je navodno prevozio hodočasnike, ispustio sadržaj kemijskog toaleta te poplavio ulicu fekalijama. Prema riječima svjedoka, prizor je izazvao nelagodu i čuđenje, no problem je riješen u iznimno kratkom roku.

Kako je u objavi na društvenim mrežama istaknuo Paul Šimunović, u cijelom nizu pritužbi koje se često upućuju na račun komunalnih službi, ovaj put vrijedna je jedna pohvala za Čistoću. Naime, već unutar sat vremena od incidenta reagirali su zamjenik gradonačelnice Vedran Vivoda, s kojim je Šimunović bio u kontaktu, te predsjednica Mjesnog odbora Trsat Sanja Lujić Pirc, a u koordinaciji s Čistoćom situacija je brzo sanirana.

Šimunović je u Facebook grupi Grad Rijeka – Stop devastaciji naglasio kako se nada da će ovakav primjer postati praksa i da se u budućnosti građani neće morati iznenađivati kada se komunalni problemi rješavaju brzo i učinkovito, nego će to postati očekivani standard.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže