Povežite se s nama

Sport

Bišćan: Nismo bili na potrebnoj razini

Objavljeno

na






Treći put ove sezone nogometaši Gorice pokazali su se previsokom preprekom za Rijeku, a ujedno su ostala jedina momčad protiv koje Igor Bišćan nije uspio dosad osvojiti niti jedan bod.

– Nismo bili na potrebnoj razini, dovoljno čvrsti i agresivni, te odlučni za sve ono što ekipa mora biti da ne bi izgubila na ovom gostovanju, a za pobjedu moraš biti kvalitetan i hrabar za vrijeme posjeda lopte. Treba čestitati Gorici, rekao je Igor Bišćan nakon utakmice svjestan činjenice da bijeli ovoga puta nisu bili na željenoj razini.

– Poraz možemo pripisati i trećoj utakmici u osam dana i nemogućnosti nekih velikih rotacija. Pojavio se i umor i nismo mogli pružiti ono što smo trebali da bismo barem ostali neporaženosti, ustvrdio je Bišćan istaknuvši važnost utakmice protiv Intera iduće subote na Rujevici.

– Bit će dosta neizvjesno do kraja prvenstva u borbi za drugo mjesto i to je jedan od razloga, uz utakmice koje nas očekuju, zašto će biti jako važno pobijediti Inter, zaključio je Igor Bišćan.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing
Marketing

Rijeka Plus obavijesti

20.12.2024.

Prodajno mjesto Rijeka plusa (Jelačićev trg 3) u razdoblju od 23.12.2024.g. do 07.01.2025.g. iznimno će raditi od 06:30 sati do 13:00 sati, a subotom uredovno od 07:30 do 12:00 sati.
Korisnici mjesečne parkirne karte mogu jednostavno i brzo produljivati internet bankarstvom ili putem RCC portala za dostupne kategorije karata.
Satne ili cjelodnevne parkirne karte dostupne su putem više kanala prodaje; kioska Tisak ili iNovine, Kekspay ili Bmove aplikacijom, M-parking sustavom, RCC portalom te na parkirnim aparatima.

Fiuman Plus

Društvene mreže