Sport
Juniori atletskog kluba Kvarner osvojili 13 medalja na Prvenstvu Hrvatske
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
Atletičari Atletskog kluba „Kvarner“ ostvarili su izvanredan uspjeh na Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke osvojivši ukupno 13 medalja i još jednom potvrdili kvalitetu rada kluba i riječke atletike.
Najuspješniji pojedinci bili su Luka Kljajić i Kai Radolović.
Luka Kljajić osvojio je titulu prvaka Hrvatske na 1500 m rezultatom 4:06,89, dok je na 800 m osvojio srebrnu medalju s vremenom 1:56,20.
Kai Radolović postao je prvak Hrvatske u bacanju diska, dok je srebrne medalje osvojio u bacanju kugle (14,45 m) i bacanju kladiva (46,47 m).
Žana Turk osvojila je zlato na 3000 m rezultatom 10:52,29.
Elena Ban osvojila je srebro na 800 m s rezultatom 2:09,64.
Sara Ilić osvojila je broncu u skoku uvis preskočivši 1,60 m.
Nika Krculić i Ivan Pevalek osvojili su brončane medalje u troskoku rezultatima 11,73 m i 13,84 m.
Ema Stilin stigla je do brončanog odličja na 3000 m zapreke rezultatom 13:09,29.
U skoku uvis brončane medalje osvojili su i Teodor Zvekić te Vito, preskočivši 1,85 m.
Ukupno osvojenih 13 medalja potvrda su predanog rada atletičara i trenera, ističu iz kluba.












