Juniori Rijeke poraženi u Osijeku, a pioniri u Vinkovcima

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Osijeka 0:1 u utakmici 20. kola Prve HNL.

Ključan trenutak dogodio se u 23. minuti. Nakon jedne kontre došlo je do sudara u kaznenom prostoru Rijeke, sudac Škobić nije označio prekršaj na vrataru Rijeke, a Branšteter je poslao loptu u praznu mrežu – 1:0.

Rijeka je kroz utakmicu prikazala dobar nogomet i propustila nekoliko prilika, te na kraju nije uspjela odnijeti iz Osijeka barem jedan bod.

Pioniri Rijeke poraženi su od Cibalije 0:2 u utakmici 19. kola Prve HNL.

U prvom poluvremenu domaćin nije težio igri nego dugim loptama na koje su  napadači utrčavali iza obrane.

Rijeka je imala izvrsnu priliku kada je Jakac izašao sam pred gol Cibalije, ali nije ga uspio nadmudriti i lopta je završila pored gola.

Cibalia je povela u 40. minuti, Dabić je zatresao mrežu efektnim udarcem s 25 metara u gornji lijevi kut vratara – 1:0.

Drugi gol domaćin je postigao u 58. minuti. Nakon ubačaja iz kornera Javor je ostao sam pred golom Rijeke i poentirao udarcem glavom – 2:0.

Rijeka je stvorila još nekoliko prilika, ali nažalost nije uspjela postići gol.