Kadeti i pioniri Rijeke loše prošli na gostovanju u Osijeku

Arhiva

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Osijeka 0:3 u utakmici osmog kola Prve HNL:

Osijek je slomio otpor Rijeke u 19. minuti golom Damjanovića koji je ujedno bio precizan s bijele točke u 50. minuti. Konačnih 3:0 postavio ja Barić u 58. minuti.

Osijek – Rijeka 3:0

Utakmica 8. kola Prve HNL – kadeti: Osijek – Rijeka 3:0 (1:0). Stadion u Retfali. Sudac: Domagoj Kurtović (Osijek).

Strijelci: 1:0 Damjanović (19′), 2:0 Damjanović (50′-11m), 3:0 Barić (58′).

Žuti kartoni: Mikloš, Šuke (Rijeka).

OSIJEK: Poznanović (od 63′ Vukelić), Perković (od 71′ Barišić), Herceg, Prekodravac (od 63′ Perić), Svraka (od 71′ Živković), Vrbanac, Mažar, Levak (od 63′ Ivančan), Solić (od 63′ Babić), Barić, Damjanović (od 71′ Beširović).

RIJEKA: Bodetić (od 77′ Balent), Blečić (od 61′ Živanović), Šuke, Pavičić (od 77′ Šarić), Žlibanović, Mikulica, Knežević (68′ Pučić), Mikloš, Šćira, Momčilovski (od 68′ Srdoč), Bilajac (od 61′ Korač).

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Osijeka (1:3) u utakmici osmog kola Prve HNL.

U zanimljivom ogledu, u kojem su dosuđena čak tri kaznena udarca, domaćin je na kraju odnio tri boda.

Barić i Peček bili su sigurni za Osijek, a Frank je s bijele točke zabio za Rijeku.

Osijek – Rijeka 3:1

Utakmica 8. kola Prve HNL – pioniri: Osijek – Rijeka 3:1 (1:0). Stadion u Retfali. Sudac: Antonio Škobić (Osijek).

Strijelci: 1:0 Drga (28′), 2:0 Barić (37′-11m), 3:0 Peček (53′-11m), 3:1 Frank (58′-11m).

Žuti kartoni: Lekaj (Rijeka).

OSIJEK: Katalinić (od 66′ Jukopila), Bilić (od 52′ Kolarik), Begović, Puljić, Tomić, Drga (od 55′ Jaman), Peček (od 66′ Leko), Rupčić, Barić (od 55′ Rogulić), Grgić (od 66′ Polovina), Šainović (od 66′ Andoči).

RIJEKA: Jurčević (od 60′ Heger), Peranović (od 60′ Antunović), Vinarš, Mrvčić (od 60′ Bušljeta), Lekaj (od 55′ D. Mrvčić), Rukavina, Frank, Bistre (od 60′ Mady), Bačić (od 44′ Miškulin), Šimetić, Mohorovičić (od 55′ Markanović).