Prvenstvo Hrvatske za kadetkinje i kadete u judu održano je u dvorani Sutlinska vrela u Zagrebu.

Nastupilo je 195 natjecatelja iz 35 klubova Hrvatske. U predivnoj atmosferi i organizaciji jednakoj svjetskim prvenstvima i Grand prix turnirima, prikazana je zavidna razina juda u kadetskom uzrastu nagovještavajući lijepu budućnst hrvatskog juda. U skladu s tim i od Riječana koji su nastupili s devet natjecatelja u svom nastupu vidio se veliki napredak koji je posljedica kontinuiranog i kvalitetnog rada.

Dino Šušnić danas pokazao je i dokazao da je neprikosnoven u svojoj kategoriji do 60kg. On je sve svoje protivnike efektno savladao te zasluženo stekao titulu prvaka Hrvatske! Da slavlje bude potpuno titulu prvaka Hrvatske odnijela je i njegova sestra Lara Šušnić u kategoriji -40kg.

Rezultat JK “Rijeka“ kompletirao je Luka Viljušić u kategoriji -55kg osvojivši brončanu medalju uz napomenu da je za samo „dlaku“ izgubio plasman u finale.