Povežite se s nama

Mozaik

Lovranski načelnik primio najuspješnije osmaše Osnovne škole Viktora Cara Emina

Objavljeno

na






Danas je u općinskoj vijećnici Općine Lovran održan prijem kod općinskog načelnika Bojana Simoniča, za najuspješnije osmašice i osmaše, učenike i učenice Osnovne škole Viktora Cara Emina koji su svih osam godina školovanja završili sa odličnim uspjehom.

Pohvalnice i nagrade-vrijedne poklon bonove dobilo je 11 učenika i učenica: Sarah Beganović, Viktoria Brkić, Ivana Gajzler, Jana Luksetić, Jure Luksetić, Nicol Pavlin, Elena Puž, Hannah Stipanić, Lana Pekić i Marina Mohorovičić te učenica generacije Ema Rubinić.

U razgovoru s osmašima, među kojima je najviše budućih gimnazijalaca, ali i nekoliko polaznica građevinske i tehničke škole, općinski načelnik pohvalio je učenike za postignut odličan uspjeh svih ovih godina te im poželio takav nastavak i u budućnosti, uz podsjetnik svima s područja Općine Lovran da se prijave na natječaj za dodjelu stipendija u listopadu.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže