Povežite se s nama

Crna kronika

Neslavna rekorderka tjedna na Veliki petak napuhala 2,23

Objavljeno

na




Na prometnicama na području Policijske uprave primorsko-goranske proteklog tjedna dogodilo se 68 prometnih nesreća, od kojih je jedna bila teže, a 67 je lakših nesreća.

U ovim prometnim nesrećama jedna osoba je teže, dok je deset osoba lakše ozlijeđeno.  Materijalna šteta procjenjuje se na 111 850 eura.

U prometnim nesrećama sudjelovalo je 13 stranih državljana, jedan pješak i osam alkoholiziranih vozača.

Ukupno su alkotestirana 204 vozača, od kojih je kod njih 14 utvrđena koncentracija alkohola veća od 0,50 g/kg, a četiri vozača su odbila alkotestiranje.
Najviše alkoholiziranih vozača, njih 13 je bilo u dobi iznad 35. godine života, tri između 25. i 35. godina te četiri u dobi između 18. i 25. godina.

Najveća koncentracija alkohola od 2,23 g/kg izmjerena je 29. ožujka oko 22,20 sati na području Rijeke kod 32-godišnje vozačice osobnog vozila riječkih registracijskih oznaka. Zbog opasnosti da će nastaviti upravljati vozilom te tako ugrožavati sigurnost prometa, zadržan je u službenim prostorijama policije. Protiv 32-godišnje vozačice podnesen je optužni prijedlog kojim mu je predložena novčana kazna od 2650 eura i izricanje zaštitne mjere zabrana upravljanje vozilom B kategorije na rok od šest mjeseci.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing

Rijeka Plus obavijesti

07.02.2025.

Rijeka plus d.o.o. objavljuje natječaj za davanje u zakup poslovnih prostora u Rijeci, na adresi Miroslava Krleže 4, Srdoči bb i zemljišta na Srdočima te poslovnog prostora u javnoj garaži Kantrida, na adresi Istarska 33.

Natječaj će se provesti provođenjem usmenog nadmetanja (licitacije) dana 21.02.2025. godine (petak) na adresi Rijeka, Titov trg 3, prizemlje desno (sala za licitacije), prema rasporedu iz natječaja.

Prijave moraju biti primljene zaključno s 17.02.2025. godine do 15:00 sati u sjedištu Rijeka plus d.o.o. Blaža Polića 2.

Fiuman Plus

Društvene mreže