Sport
Rijeka izgubila od Dinama u derbiju na domaćem terenu
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
Nogometaši Rijeke nisu uspjeli pred punim domaćim tribinama slaviti protiv svog najvećeg rivala. Ovog puta Dinamo je osvojio sva tri boda na Rujevici zahvaljujući golovima Damira Belje.
U 24. minuti Lisica je proigrao natrčalog Ljubičića na desnoj strani šesnaesterca domaćih, a on onda dodaje za Belju, koji iz blizine zabija za 0:1.
U 30. minuti Ndockyt je s leđa srušio Vidovića, a Kolarić je odmah dosudio kazneni udarac. Beljo je bio precizan s bijele točke.
Rijeka je u 53. minuti imala sjajnu priliku za gol. Najprije je Nevistić zaustavio udarac Fruka, koji je poslao Godu u prazno. Nakon toga se lopta odbila visoko do Čopa, koji glavom pogađa prečku, a ona se onda još jednom odbija do Fruka koji također pogađa prečku.
U 75. minuti Lasickas je izbacio Dantasa u gol šansu, ali Nevistić je na vrijeme izašao s gola te je sjajnom reakcijom obranio njegov udarac.
Rujevicom se pljesak ipak prolomio u 84. minuti, ali ne zbog gola Rijeke, već zato jer je u igru ušao legendarni Damir Kreilach.
Rijeka – Dinamo 0:2










