Rijeka teško poražena na Rujevici u finalu Kupa

Nogometaši Rijeke poraženi su od Dinama rezultatom 1:3 u uzvratnoj utakmici finala SuperSport Hrvatskog kupa.

Utakmica je počela odlično za Bijele, u 3. minuti Nevistić je sjajno obranio loptu koju je Obregon skrenuo nakon udarca Fruka, u 13. je vratar Dinama iz rašlji izvukao fantastičan udarac Pašalića, a u 18. Radeljić glavom preko gola poslao loptu koju je imao na ziceru nakon kornera Fruka. U 20. minuti Radeljić je poslao sjajno dubinsko proigravanje za Obregona koji je iskosa s lijeve strane pucao pored gola.

Rijeka je napadala, dominirala, imala inicijativu, ali Dinamo je poveo i zbog pravila gola u gostima stekao kapitalnu prednost.

U 28. minuti Hoxha je izdržao duel na 30-ak metara i proigrao Sučića koji je iskosa s desne strane pogodio za 0:1.

U 42. minuti Baturina je primio loptu na 20-ak metara i pogodio malu mrežu nemoćnog Zlomislića – 0:2.

Rijeka je krenula bolje i u drugo poluvrijeme, ali kad pokušaji glavom Obregona (54’) i Marića (61’) nisu pronašli put do mreže postalo je jasno da će Bijelima izmaknuti trofej.

Konačna potvrda stigla je u 82. minuti kada je Bulat iskoristio proigravanje Petkovića i pogodio za 0:3.

U 90. minuti Toni Fruk je lijepo izveo slobodni udarac s 20-ak metara i preko živog zida pogodio iza Nevistića za utješni pogodak i konačnih – 1:3.

Rijeka Plus obavijesti

03.06.2024.

Prodajno mjesto Rijeka plusa na Jelačićevom trgu 3, od dana 04.06.2024.godine pa sve do kraja lipnja radit će do 13 sati. Radno vrijeme od ponedjeljka do petka je od 06:30 do 13 sati, dok subotom prodajno mjesto radi od 07:30 do 12 sati. Korisnici parkirne karte mogu jednostavno i brzo produživati internet bankarstvom.