Danas je u prostoru Centra Zamet održana konferencija za medije povodom predstavljanja novih igrača RK Zamet i najave početka priprema uoči nove natjecateljske sezone. Na konferenciji su sudjelovali Vedran Devčić – predsjednik RK Zamet, Vedran Babić – direktor RK Zamet i novi igrači RK Zamet Damir Vučko, Anton Dunato i Dujam Dunato.
Uoči priprema za novu sezonu Zametu su se priključila četvorica igrača. Damir Vučko – koji je oduševio na revijalnoj utakmici povodom 60 godina kluba i koji se nakon dvije godine vraća u Zamet, Vedran Žunić – od kojega se u novoj sezoni očekuje da bude ključan obrambeni igrač, Anton Dunato – koji nakon nekoliko Premijer ligaških sezona dolazi u Zamet i Dujam Dunato koji dolazi nakon sezone provedene u Varaždinu, a osvajač je Prvenstva Hrvatske za kadete od prije dvije sezone s Kozalom.
Vedran Babić, direktor RK Zamet: “Ove sezone liga počinje nešto kasnije nego proteklih godina. Prva utakmica je ona gostujuća protiv Gorice 23. rujna, a nakon toga nas očekuje gostovanje u Varaždinu. Veseli me vidjeti nova lica u klubu, igrači su to koji će zasigurno imati što pokazati na terenu i donijeti nam jednu novu svježinu.”
Damir Vučko – igrač RK Zamet: “Nakon dvije godine vraćam se u Zamet u kojemu sam proveo mnogo sezona. Bio sam sretan kada sam dobio poziv kluba da se priključim. Vjerujem da će nam spoj iskustva i mladosti donijeti pozitivan rezultat na kraju sezone.”
Anton Dunato – igrač RK Zamet: “Svakom igraču iz regije čast je zaigrati za Zamet pa tako i meni. Iza mene je sezona provedena u Kašteli i nekoliko sezona u Buzetu, a sada sa zadovoljstvom potpisujem novi ugovor i jedva čekam obući Zametov dres.
Dujam Dunato – igrač RK Zamet: “Veselim se dolasku i što mi se ostvarila želja da zaigram za Zamet. Jedva čekam početak priprema. Pred nama je zanimljiva sezona u kojoj ćemo vjerujem ostvariti dobar rezultat.”
Vedran Devčić, predsjednik RK Zamet: “Iza nas je sezona u kojoj smo ostvarili najbolji povijesni rezultat ostvaren u europskim natjecanjima i sezona u kojoj smo na lijep način proslavili 60 godina od osnutka Zameta. Kao i svake sezone bilo je i odlazaka i dolazaka. Do sada su došla četiri igrača, a prvoj ekipi se priključuju i naši odlični kadeti, a s nekoliko igrača smo još u pregovorima. Vjerujem da ćemo imati ekipu koja će odgovoriti izazovima u novoj sezoni.”

