Splićani uvjerljivo slavili u riječkom bazenu

U utakmici 7. kola Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Jadran ST-a iz Splita uvjerljivo su slavili rezultatom 12:5 nad VK Primorjem EB.

Gosti iz Splita zaključili su seriju domaćih utakmica za neko vrijeme, prvu sljedeću domaću utakmicu očekujemo tek 23. prosinca. Jadranaši su na Kantridu stigli s ipak imperativom favorita, što su i u konačnici opravdali pa putem Splita idu s punim brojem bodova. Uvodno su gosti prvu četvrtinu poveli u svoju korist, no već u drugoj četvrtini naši Primorjaši drže napetost i samo jedan gol razlike, da bi se u konačnici ipak osjetna prednost Jadrana prikazala u trećoj četvrtini koju smo završili na semaforu sa + 7 razlike. Posljednja četvrtina  je jedina završila nerješeno no gosti su  već ranije zapečatili konačni rezultat, pa je to samo bila točka na i ovog meča na Kantridi.

Naši dečki nemaju pretjerano vremena za analizu ove utakmice, s obzirom da se već sutra putuje k Dubrovniku i četvrtfinalnom turniru Kupa Hrvatske, gdje se nadamo osvojiti drugo mjesto i plasman u Final four Kupa RH za ovu sezonu, poručuju iz Primorja.