Povežite se s nama

Crna kronika

U Crikvenici u samo sat i pol kažnjeno 16 osoba zbog nekorištenja pojasa u vozilima

Objavljeno

na




Na području Policijske postaje Crikvenica jučer od 7,30 do 9 sati, provedena je još jedna akcija nadzora prometa na cestama.

Tijekom akcije zabilježena su 32 prometna prekršaja, od kojih 16 prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa i pet prekršaja korištenja mobitela za vrijeme vožnje.

Osim navedenih, evidentirano je sedam prekršaja nedavanja pokazivača smjera, dva prekršaja nepostupanja po znaku ovlaštene osobe te još dva ostala prekršaja.

Policija će i u narednom razdoblju kako na crikveničkom tako i na drugim mjestima ovakvim ciljanim preventivno-represivnim postupanjima dodatno senzibilizirati vozače  na poštivanje prometnih pravila i propisa,  a sve u cilju veće sigurnosti svih sudionika u prometu.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže