Povežite se s nama

Mozaik

Riječki koncert Saše Matića najpopularniji događaj na platformi Entrio

Objavljeno

na




Riječka Dvorana mladosti krajem ljeta ugostit će jednu od najvećih glazbenih zvijezdi cijele naše regije, a radi se o Saši Matiću.

Nakon što je prošle godine u rekordnom roku rasprodao dvije Arene Zagreb, dvije Spaladium Arene u Splitu, dvije dvorane Gradski vrt u Osijeku te održao niz rasprodanih koncerata po regiji, Saša Matić ponovno se vraća u Rijeku, 09.09.2023. u Dvoranu mladosti!

Nakon što je 2021. godine proslavio dvadesetu godinu stvaralaštva, Saša Matić za svoju je publiku povodom te obljetnice objavio deseti po redu album “Dva života”. “Kad prođe sve”, “Ti i ja”, “Fališ mi” samo su neki od hitova s posljednjeg albuma, koje će uz presjek Sašine bogate karijere publika imati prilike čuti 09.09.2023. u Rijeci.

Upravo taj riječki koncert trenutno je na vrhu liste najpopularnijih događaja platforme Entrio. Ulaznice su u prodaji po cijeni od 18 eura, odnosno 25 eura za VIP kategoriju te su osim u sustavu Entrio dostupne i Dallas Music Shopu.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže