Povežite se s nama

Vijesti

U Rijeci do 11:30 sati glas Filipoviću ili Štimcu dalo je 13,5 tisuća ljudi

Objavljeno

na



Izlaznost birača u Rijeci u prvom krugu lokalnih izbora bila je među najlošijima u državi, a tek nešto malo bolji podatci su do 11:30 sati u drugom krugu kad se bira između Marka Filipovića i Davora Štimca.

U Gradu Rijeci pravo sudjelovanja na izborima ima 105.194 birača, a do 11:30 sati to svoje pravo iskoristilo je 13.547 osoba, odnosno 13,24 posto.

Ove godine nakon dugo vremena imamo i drugi krug izbora za župana PGŽ u kojoj pravo glasovanja ima 259.619 birača. Na izbore je do sada izašlo 34.016 birača, odnosno 13,41 posto. Njima je ponuđena mogućnost odabira između Zlatka Komadine i Garija Cappellija.

Državno izborno povjerenstvo nove podatke o izlaznost do 16:30 sati objavit će u 17 sati, a prve rezultate počet će objavljivati u 20 sati te će ih ažurirati svakih deset minuta.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže