Vijesti - PGŽ
Zaručnica ostavila prsten u WC-u hotela u Opatiji, sad nude 4.000 eura za njegov povrat
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
U Facebook grupi „Izgubljeno – nađeno Rijeka“ objavljen je apel za pomoć u pronalasku zaručničkog prstena koji je danas poslijepodne nestao u jednom opatijskom hotelu. Prsten, osim značajne materijalne vrijednosti, za vlasnike ima veliku sentimentalnu vrijednost, zbog čega su spremni nalazniku isplatiti čak njegovu punu vrijednost.
Kako je u četvrtak u grupi objavio Gregor Maračić, zaručnica njegova prijatelja ostavila je prsten oko 14 sati u toaletu Amadria Park Grand Hotela 4 Opatijska Cvijeta u Opatiji.
„Ako je slučajno netko pronašao ili zna nešto što vodi do prstena, prijatelj je voljan platiti punu vrijednost, 4.000 eura, zbog sentimentalne vrijednosti“, naveo je Maračić.
Prema njegovim riječima, nakon što su shvatili da prstena nema, pokušali su doći do informacija koje bi mogle pomoći u njegovu pronalasku. Navodi kako im u hotelu nije omogućeno pregledavanje snimki nadzornih kamera, dok je pozvana i policija, ali im je, prema njegovim tvrdnjama, rečeno da ništa ne mogu poduzeti.
Obitelj i prijatelji sada se nadaju da je prsten netko pronašao te da će im se javiti nakon što vidi apel koji se širi društvenim mrežama.
DODATAK 28.08. 15:30h:
Tvrtka Milenij hoteli d.o.o. reagirala je na objavljenu vijest te su istaknuli da su “odmah po zaprimanju informacije o nestanku prstena, djelatnici Hotela Amadria Park Grand Hotel 4. Opatijska cvijeta u Opatiji, gostima su nastojali pružiti potrebnu pomoć i biti im na raspolaganju u okviru svojih mogućnosti, postupajući u skladu s okolnostima i informacijama kojima su u tom trenutku raspolagali, a o događaju je obaviještena i policija.”







