Franko Krstić iz RK Zamet najbolji strijelac u pobjedi Hrvatske nad Srbijom

Hrvatska muška juniorska reprezentacija pobjednički je zaključila ovotjedne pripreme te ovogodišnja okupljanja u dresu reprezentacije. U drugom prijateljskom dvoboju protiv Srbije, momčad Kreše Ivankovića slavila je s rezultatom 27:22. Podsjećamo, dan ranije Hrvatska je upisala poraz protiv istog protivnika.

Izrazito motivirano i dominantno danas je izgledala generacija koja nam je prošloga ljeta donijela svjetsku broncu. Hrvatska je od 1. minute susreta nametnula svoj ritam i odigrala fantastično prvo poluvrijeme. Neizvjesnosti je bilo tek prvih 10 minuta dvoboja do rezultata 3:2, a onda Hrvatska odlazi na nedostižnu prednost što potvrđuje rezultat 14:8 na predahu.

U nastavku dvoboja, naši dečki nisu posustali već su održavali prednost od pet i više pogodaka. Na kraju je završilo s +5, 27:22. Franko Krstić, inače rukometaš Zameta, s pet pogodaka bio je najučnikovitiji u hrvatskim redovima, dok je isti broj golova na drugoj strani postigao Leo Feješ.

Rijeka Plus obavijesti

09.04.2024.
Obavještavamo javnost kako će se dana 10. travnja 2024.g. u vremenskom periodu od 08:00 do 13:00 sati izvoditi radovi na usporivaču prometa u ulici Josipa Mohorića kod kućnog broja 28. Zbog radova neće biti moguće prometovanje Ulicom te se mole sudionici u prometu da koriste obilazne pravce.