Rukometaši Zameta pobjedom nad Bjelovarom se uspinju na ljestvici

U Centru Zamet jučer je održana utakmica između Zameta i Bjelovara u sklopu 8. kola Paket 24 Premijer lige. U ovoj utakmici dva boda odnio je domaćin, a Zamet je nakon ove utakmice dobio novi vjetar u leđa.

U prvom poluvremenu utakmice pokazalo se kako su ekipe podjednake, što je potkrijepio i rezultat na semaforu. Naime, sve do 15. minute igralo se gol za gol, a izjednačenje je na semaforu stajalo čak deset puta. Prvo poluvrijeme nastavilo se u korist gostiju nakon što su poveli 10:12, što je Zamet ubrzo dostignuo pa se utakmica nastavila u sličnom tonu. Zarev, Načinović i Šehić pred kraj prvog poluvremena zabijaju tri uzastopna gola pa je Zamet u laganoj prednosti, a na odmor se ide rezultatom 17:16 u korist domaćina.

Drugo poluvrijeme nije donijelo velike prevrate, ponovno se igra gol za gol te semafor uporno bilježi izjednačenja rezultata. Ipak, u 60. minuti Tomljanović u polukontri postiže prekrasan pogodak lobom za važnu pobjedu domaćina rezultatom 31:30!

Kod domaćina su se istaknuli Tomljanović sa šest pogodaka te Šeh, Starčević i Načinović s pet pogodaka. Kod Bjelovara su Smojver i Repušić postigli su po pet pogodaka.

U sklopu 9. Kola Paket 24 Premijer lige Zamet 23. studenog očekuje gostujuća utakmica protiv Dubrave.