Povežite se s nama

Izbori

Lukanović o Miletićevoj potpori Ružiću: Savez HDZ-a i Mosta sigurno neće proći u našoj županiji

Objavljeno

na



SDP-ov kandidat za primorsko – goranskog župana, Ivica Lukanović, komentirao je izjavu Marina Miletića u kojoj je u drugom krugu dao potporu HDZ-ovom kandidatu Alenu Ružiću.

“Podrška Marina Miletića HDZ-u i Alenu Ružiću pokazuje do koje mjere je desnica spremna ići kako bi se dokopala vlasti – pa i po cijenu vlastite dosljednosti.

Taj savez HDZ-a i Mosta sigurno neće proći u našoj županiji. Građani Primorsko-goranske županije znaju što bi značilo skretanje udesno i odricanje svih onih vrijednosti otvorenosti, multikulturalnosti i poštovanja koje njegujemo, a teško mi je povjerovati da će na to pristati.

Birači Mosta koji glasaju prema svjetonazoru neće izabrati mene, i toga sam svjestan. Zato me Miletićeva preporuka nije ni najmanje oštetila. Dapače, oni birači Mosta koji me poznaju – koji znaju moj rad, moje rezultate i moj karakter – znaju i zašto zaslužujem njihovo povjerenje. Takvih, uvjeren sam, ima i bit će ih dovoljno.

Međutim, gospodin Miletić će se, već u utorak kad uđe u sabornicu, suočiti s vlastitom kontradikcijom. Kako će opravdavati nove “silovite napade” na HDZ i premijera Plenkovića nakon što je javno podržao njihova kandidata u Primorsko-goranskoj županiji?”, poručio je Miletić.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže