Povežite se s nama

Vijesti - Rijeka

Opatijski vijećnici ipak će raspravljati o LRH-u: Hoće li Barić i Močibob “skupiti hrabrost” i doći na sjednicu?

Objavljeno

na




Opatijski gradski vijećnici u utorak, 8. travnja, s početkom u 16:30 sati održavaju svoju vjerojatno posljednju sjednicu u ovom mandatu prije održavanja novih lokalnih izbora. Nakon višemjesečnih nastojanja ipak će se održati i rasprava o gorućoj temi za čitavu Opatiju i okolicu, a to je katastrofalno stanje u tvrtki Liburnia Riviera Hoteli. Potezi uprave LRH na čelu s Antom Barićem i Filipom Močibobom posljednjih mjesec dana jedna su od glavnih tema gotovo svih medija u državi, a rješenje nakon njihovih poteza koji su iznimno negativni za čitav liburnijski turizam još uvijek nije poznato javnosti.

Ovu točku inicirao je veći broj gradskih vijećnika, a formalnu proceduru dovršio je predsjednik Gradskog vijeća te će se o LRH-u ipak raspravljati zahvaljujući dopuni dnevnog reda u posljednji trenutak.

Barić i Močibob uputili su gradskim vijećnicima dopis na šest stranica koji je pun hvalospjeva te je zaključak dopisa da je stanje u LRH-u fantastično zahvaljujući najboljoj upravi u posljednjih nekoliko desetljeća. No, nije poznato hoće li se Barić i Močibob zaista i odazvati pozivu te doći na sjednicu, hoće li “skupiti hrabrost” i suočiti se s brojnim teškim pitanjima te na njih uživo odgovoriti pred kamerama.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže