Vijesti - Rijeka
Policija o navodnom napadu u Kastvu: Zaprimili smo dojavu, ali kod škole nismo pronašli ozlijeđenog dječaka
--------------------------------------------------

--------------------------------------------------
Na društvenim mrežama od petka navečer počela se širiti vijest o navodnom napadu na dječaka kod škole u Kastvu, a slične poruke odaslane su i na redakcijske mailove pojedinih medija u Rijeci.
U toj se poruci ističe kako je jedan dječak napadnut željeznom palicom te da ja policiji nakon poziva trebalo 26 minuta za reakciju, odnosno dolazak.
Portal Fiuman o tom je slučaju poslao upit Policijskoj upravi primorsko – goranskoj.
“Policija je dobila dojavu u petak o tučnjavi u Kastvu, no na mjestu prijavljene tučnjave policajci nisu zatekli nikoga ozlijeđenog te su razgovarali s osobama zatečenim u blizini. Društvenim mrežama se šire određene dezinformacije, no još uvijek se provodi istraživanje kako bi se utvrdile sve okolnosti ove prijave. Policija nema informaciju o ozlijeđenom dječaku, a svaki liječnik je dužan obavijestiti policiju ukoliko liječi ozlijeđenu osobu.
Pozivamo sve osobe koje imaju korisne informacije ili obitelj navodno ozlijeđenog dječaka da se obrati policiji”, poručili su za Fiuman iz riječke policije.










