Povežite se s nama

Mozaik

Svi na Platak: Otvorena žičara Radeševo

Objavljeno

na



Ljubitelji snijega na širem riječkom području sigurno su bili u petak navečer iznimno dobre volje kad su doznali da u zaleđu pada snijeg, a to se naročito odnosilo na naše skijalište Platak.

Zbog novih padalina stvorili su se preduvjeti da se otvori i žičara Radeševo na zadovoljstvo svih skijaša te je ona u subotu nešto iza podne i proradila.

“S obzirom na trenutne vremenske uvjete na RSRTC Platak te količinu napadalog snijega radno vrijeme Platka je svakodnevno od 09:00- 16:00 sati . Noćno skijanje biti će utorkom i petkom od 19:00- 22:00 sata na stazi Radeševo 1. Trenutno otvorene staze na Platku su : Radeševo 1, Turistička staza, pokretna traka, baby lift i sanjkanje na dnu staze Pribeniš, a temperatura je -2C”, navode iz uprave ovog skijališta.

U nedjelju sve do poslijepodneva očekuje se “pristojno” vrijeme, stoga, ako vam mogućnosti dozvoljavaju, gotovo je pa idealan trenutak za kraći izlet na Platak.

Marketing
Marketing
Marketing
Marketing
Marketing

Fiuman Plus

Društvene mreže