Povežite se s nama

Crna kronika

U Bakru uhićena starija žena zbog izazivanja požara

Objavljeno

na

Ilustracija




Policijski službenici III policijske postaje Rijeka proveli su kriminalističko istraživanje nad 67-godišnjom hrvatskom državljankom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela dovođenje u opasnost života i imovine opće opasnom radnjom i sredstvom, te za kazneno djelo krađe.

Sumnjiči se da je 21. kolovoza u Bakru izazvala požar stambenog kontejnera, u sklopu kojeg se nalazi i garaža, u vlasništvu 53-godišnjeg hrvatskog državljanina. U požaru je izgorio namještaj, stolarija i ostali predmeti, a oštećena su i dva motocikla marke BMW.

Materijalna šteta procjenjuje se na više desetaka tisuća kuna. Osim toga, sumnjiči se i za počinjenje krađe u Bakru gdje je 21./22. kolovoza s barke otuđila vesla i ribarski pribor, čime je 21-godišnjeg vlasnika oštetila za oko 1100 kuna.

Po završetku kriminalističkog istraživanja, zbog sumnje u počinjenje navedenih kaznenih djela, 67-godišnjakinja je kazneno prijavljena mjerodavnom državnom odvjetništvu te predana pritvorskom nadzorniku.

Marketing
Marketing
Marketing tower-centar
Marketing
Marketing

Rijeka Plus obavijesti

07.02.2025.

Rijeka plus d.o.o. objavljuje natječaj za davanje u zakup poslovnih prostora u Rijeci, na adresi Miroslava Krleže 4, Srdoči bb i zemljišta na Srdočima te poslovnog prostora u javnoj garaži Kantrida, na adresi Istarska 33.

Natječaj će se provesti provođenjem usmenog nadmetanja (licitacije) dana 21.02.2025. godine (petak) na adresi Rijeka, Titov trg 3, prizemlje desno (sala za licitacije), prema rasporedu iz natječaja.

Prijave moraju biti primljene zaključno s 17.02.2025. godine do 15:00 sati u sjedištu Rijeka plus d.o.o. Blaža Polića 2.

Fiuman Plus

Društvene mreže